انتشار نسخه ۲ ربات پسورد ساز سپیدمان، با بهبود رابط کاربری و قابلیت ارسال تبلیغات در هنگام دریافت نتیجه‌ی کاربران.

پسورد چیست و چرا ما به آن نیاز داریم؟

به تمام اعدادی فکر کنید که روزانه از آن‌ها برای دسترسی به اطلاعات شخصی، ارتباطات و پول خود استفاده می‌کنید. از دستگاه ATM پول دریافت می‌کنید و یا از فروشگاه‌ها خرید می‌کنید، وارد کامپیوتر خود می‌شوید، ایمیل‌های خود را می‌خوانید و یا وارد حساب کاربری آنلاین بانک خود می‌شوید و … . به‌یاد سپاری اینهمه عدد و حساب مربوطه سختی ویژه‌ی خود را دارد. اینهمه سختی ارزش دارد؟ مهاجم به ایمیل‌های شما و یا حساب بانکی خالی شما؟ مگر حساب‌های پر دیگری وجود ندارد؟ در بسیاری موارد مهاجم اطلاعات شما را به شخصه لازم ندارد، بلکه شما هدفی برای رسیدن به هدف بزرگتری هستید.

چگونه یک پسورد قوی انتخاب کنیم؟

بسیاری از افراد رمزهای عبور ساده‌ای را که بر اساس اطلاعات شخصی‌شان هست را انتخاب می‌کنند چرا که مرحله‌ی به‌یاد سپاری را بسیار ساده می‌کنند. همین سادگی به مهاجم نیز کمک می‌کند تا راحت‌تر رمز عبور شما را حدس بزند. پین‌کد چهار رقمی خود را تصور کنید، سال و یا ماه تولدتان هست؟ چهار رقم از شماره تلفن شماست؟ آیا تابحال به این مسئله فکر کرده‌اید که چقدر ساده می‌توان با یک جست‌وجوی ساده در اینترنت به این اطلاعات دسترسی پیدا کرد؟ پسورد ایمیل شما چطور؟ کلمه‌ای است که در واقعیت وجود دارد؟ پس کلمه‌ی رمز شما به ذهن دیگری هم رسیده است. برای یک کامپیوتر، امتحان تک تک واژه‌های موجود برای رمز عبور شما در عرض کمتر از یک ثانیه انجام می‌پذیرد.

پسورد های طولانی بهتر از پسوردهای کوتاه و پسوردهای جمله‌ای (Pass Phrase) بهتر از پسوردهای کلمه‌ای (Password) هستند و در نهایت پسوردی خوب است که شامل حروف کوچک، بزرگ، اعداد و نشانه‌ها بوده و حداقل پانزده کاراکتر طول داشته باشد.

تکنیک‌هایی برای امنیت بیشتر رمز عبور

  • از پسوردهایی که به طریقی به اطلاعات شخصی شما مربوط هستند استفاده نکنید.
  • از کلمه‌هایی که در هر جایی ممکن است پیدا شود استفاده نکنید.
  • رشته‌های تصادفی از حروف و اعداد و نشانه‌ها را برای پسورد انتخاب کنید.
  • هم از حروف کوچ و هم بزرگ در پسورد استفاده کنید.
  • اگر می‌توانید از رمز عبورهای جمله‌ای استفاده کنید.
  • هیچ‌گاه از یک رمز عبور در دو جا استفاده نکنید.

ربات پسورد ساز تلگرام سپیدمان چیست؟

ربات پسوردساز تلگرام سپیدمان، از شش مورد بالا پنج مورد آن‌را حل کرده‌است، یک رمز عبور طولانی پانزده حرفی، شامل حروف کوچک، بزرگ، اعداد و نشانه‌ها ساخته هیچ‌گاه رمز عبوری تکراری نخواهد ساخت.

برای امنیت بیشتر همیشه پس از ساخته شدن رمز عبور، آن‌را در جایی امن (ترجیحا کاغذی) یادداشت کنید و از حافظه چت تلگرام خود پاک کنید.

برای دسترسی به ربات پسوردساز تلگرام از اینجا اقدام کنید.

چگونه تبلیغاتم را در ربات به نمایش در بیاورم؟

اگر صاحب شرکت و یا صنعتی هستید و می‌خواهید پیامتان را به کاربران حوزه‌ی آی‌تی برسانید می‌توانید با مراجعه به اینجاانتشار نسخه ۲ ربات پسورد ساز سپیدمان درخواست خود را ارسال کنید. متن تبلیغاتی شما به همراه آدرستان به‌مدت تعیین شده در قرارداد در ربات به‌نمایش در می‌آید.

نظر دهید

234x60